Premium klases atpūtas māja Blackhouse apvieno sevī augstu komforta līmeni, modernas tehnoloģijas un dabu. Pateicoties tās lokācijai, šeit valda miers un klusums, jo tā atrodas privātmāju ielokā ar skatu uz priežu mežu.

Blackhouse divos stāvos ir ierīkota studio tipa viesistaba, guļamistaba un aroma sauna. Visa māja ir aprīkota ar jaudīgu audio sistēmu BOSE.

BLACKHOUSE
PAR
Pirmajā stāvā viesistaba ir aprīkota ar kvalitatīvu virtuves tehniku MIELE - elektriskās plīts virsmu, ledusskapi, daudzfunkcionālu mirkoviļņu krāsni, modernu kafijas aparātu, trauku komplektiem un TV. No viesistabas caur stiklotu sienu paveras skats uz saunu.

Otrā stāvā ierīkota komfortabla guļamistaba ar franču balkonu, apaļu gultu un TV. Skats no loga paveras uz dzidri zilu āra baseinu un džakuzi.
Iekšpagalmā zem klajām debesīm jūs varat relaksēties HotSpring 5-vietīgā džakuzī, kas ir aprīkota ar kvalitatīvu Poly-planar audio sistēmu. Tur pat blakus jūs varat nopedēties baseinā, kurā ūdens temperatūra ir virs 30 grādiem jebkuros laika apstākļos. Baseina ūdens tiek attīrīts ar modernām tehnoloģijām, neizmantojot hloru, tāpēc šeit jūs nejutīsiet baseiniem raksturīgo aromātu.


Gardēžiem, kas vēlas sevi palutināt ar grilētu ēdienu, ir iespēja izmantot WEBER grilu, kas atrodas turpat pagalmā.

SPA
SAZINĀTIES AR MŪSU MENEDŽERI
Senču sila iela 2, Priedkalne, Garkalnes novads, LV-1024